MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 7165290

nr 716 5290

Garderobsskåp

Sent 1800-tal, längd: 94, djup: 55, höjd: 222

Kondition: lättare slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 26 september 2011
kl 20:15:28